Rozpoczęliśmy Zapisy! Dołącz do Naszego Teamu Karate!

Dla dorosłych i młodzieży, Karate Kyokushin to nie tylko sport, to także sposób życia. Nasza pasja to trening, rozwijanie umiejętności i budowanie charakteru.

Jesteśmy dumni z naszego dziedzictwa i podejścia do sztuk walki. Co więcej, nawet legenda kina akcji – Jean Claude Van Damme – prowadził u nas trening Karate!

Jeśli szukasz wyjątkowej przygody, chcesz zdobyć pewność siebie i kształtować swoje ciało oraz umysł, to jesteśmy miejscem dla Ciebie. Nasze zajęcia to nie tylko nauka sztuk walki, to również kształtowanie dyscypliny, zdrowego trybu życia i umiejętności samoobrony.

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszego teamu Karate Kyokushin! Niezależnie od Twojego wieku czy doświadczenia, mamy dla Ciebie miejsce na macie. Rozpocznij swoją karateową podróż już teraz!

Nasi instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem są gotowi pomóc Ci osiągnąć swoje cele. Zapisy trwają, więc nie czekaj! Dołącz do naszej rodziny Karate Kyokushin i zacznij swoją drogę do samodoskonalenia już dzisiaj.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na pierwsze zajęcia. Jesteśmy tu, aby Cię wesprzeć na każdym etapie Twojej przygody z Karate Kyokushin. Do zobaczenia na macie! 💪🥋👊

Zafollowuj nas na Instagramie aby być na bieżąco: @KrakowkiKlubKyokushin