Historia Sukcesu: 50 Jubileuszowy Wschodnioeuropejski Letni Obóz Kyokushin w Krakowie (20-23 lipca 2023)

Cześć wszystkim pasjonatom Kyokushin!

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami sukcesem, który miał miejsce w dniach 20-23 lipca 2023 roku – 50 Jubileuszowy Wschodnioeuropejski Letni Obóz Kyokushin w Krakowie.

To wydarzenie było prawdziwym hitem, a my jesteśmy dumni, że mogliśmy być jego częścią. Około 250 uczestników z Polski i ośmiu innych krajów uczestniczyło w tej wyjątkowej rocznicy, tworząc niezapomnianą atmosferę pełną determinacji i przyjaźni.

Podczas obozu mieliśmy zaszczyt trenować pod okiem Prezydenta KWF Antonio Pinero (9. dan), który podzielił się z nami swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem.

Nie zabrakło również wyjątkowego gościa – legendarnego mistrza świata Kyokushin, Shihana Francesco Filho (7 dan), który przyszedł, by podzielić się swoimi nieocenionymi umiejętnościami.

Program obozu, przygotowany przez shihana Andrzej Drewniaka (9 dan), dostarczył uczestnikom intensywnych i satysfakcjonujących treningów, które pomogły im rozwijać się jako zawodnicy.

Uczestnicy mieli również komfortowe zakwaterowanie w Letnim Hotelu AWF, co zapewniło im relaks po treningach.

Oficjalne otwarcie obozu miało miejsce w nowo wyremontowanej Hali Sportowej AWF, dodając uroku temu wyjątkowemu wydarzeniu.

Jesteśmy zachwyceni sukcesem tego jubileuszowego obozu i przekonani, że to tylko początek. Nasz klub jest miejscem, gdzie tworzymy wyjątkowe wydarzenia, które pozostawiają trwałe wspomnienia.

Zapraszamy Was do dołączenia do nas w przyszłym roku na kolejnym wydarzeniu Kyokushin. Bądźcie gotowi na więcej ekscytujących wyzwań i wspaniałych chwil spędzonych w naszym towarzystwie!

Sukces na Egzaminie Kyokushin!

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że egzamin techniczny, kondycyjny i kata na kyu i dan odbył się w sobotę, 22 lipca, w godzinach od 15:00 do 19:00, z udziałem blisko 50 uczestników.

Chcielibyśmy serdecznie pogratulować Doktorowi Mawlichanowowi, Michałowi Wernerowi i wszystkim innym, którzy zdali egzamin. To nie tylko wasz sukces, ale także świadectwo waszej ciężkiej pracy i oddania sztuce Kyokushin.

Uroczysta Sayonara, która była jednocześnie konkursem kabaretowym, miała miejsce w Restauracji AWF i zgromadziła blisko 250 uczestników oraz zaproszonych gości. To było wyjątkowe wydarzenie, podczas którego nasi Mistrzowie symbolicznie przekroili specjalny tort, świętując złote gody Polskiego Kyokushin.

Dziękujemy wszystkim za udział i wspólną celebrację! To była niezapomniana noc.

Wasza Drużyna Kyokushin 🥋👏🍰🎉

Do zobaczenia na następnym obozie!

Osu!